Suudi Prens Donald Trump’ın Kızıyla Bir Gece Geçirmek İçin 200 Deve Teklif Etti


-2
-2 points

Amerikan Başkanı Donald Trump’ın kızı Ivanka dünya çapında ilgi çekmeye devam ediyor. Amerika Başkanı Donald Trump’ın Beyaz Saray danışmanı Jared Kushner ile evli olan Ivanka aynı zamanda 2 çocuk annesi.

Özellikle Suudi’lerin ilgi odağında olan Ivanka bu sefer Suudi Arabistan veliaht prensi Muhammed bin Selman’ın radarına takılmış. Selman’ın Ivanka’ya yapmış olduğu teklif ise tüm dünyayı şoka sokmuştur.
Suudi Arabistan’ı babasıyla ve eşiyle ziyaret eden Ivanka, veliaht Selman’ı çok etkilemiş ve Selman tüm bürokratik ve siyasi konuları bir kenara bırakarak Ivanka’ya geçmişte teklif ettiği 100 deveyi 200 deveye çıkarmıştır.
Ivanka’nın harika bir adamın harika kızı olduğunu söyleyen Selman ikimiz de büyük ailelerden geliyoruz ve ondan çocuk sahibi olmak istiyorum diyerek hislerini dile getirmiştir. Ivanka’yla sadece bir gece geçirmek için 200 deve teklif eden Selman’a Trump cephesinden ise henüz bir yanıt gelmemiş.
Trump ailesinin aksine Selman’ın 200 deve teklifine Amerika ve dünyanın dört bir yanından büyük tepkiler gelmiştir. Özellikle dünya çapındaki feminist örgütler Suudi veliahtın bu ahlaksız teklifini barbarlık olarak tanımlamışlar ve ciddi şekilde eleştirmişlerdir.
Suudi veliaht Selman’ın bu ahlaksız teklifi yetmezmiş gibi Suudi bir iş adamı da Trump’ın evli kızı Ivanka’ya talip olmuştur.
Suudi iş adamı Amerika Başkanı Donald Trump’ın Beyaz Saray danışmanı Jared Kushner ile evli olan kızı Ivanka Trump’a talip olduğunu yayınladığı bu videoyla duyurmuş. Hatta işadamı, Suudi Arabistan Kralı Selman’dan, ziyaretinde babasına eşlik eden Ivanka Trump’ı kendisi için istemesi talebinde de bulunmuştur.
Bedir Fehd Abdullah adlı Suudi işadamı sosyal medyada yayınladığı videoda, ‘Ben Bedir Fehd Abdullah. Kral Selman’dan, Trump’ın kızı Ivanka’yı, Allah’ın izni ve Peygamber’in kavliyle bana istemesini talep ediyorum’ demiştir.
Suudilerden gelen romantik tekliflere ise ne Trump’tan ne Ivanka’dan ne de Ivanka’nın eşi Kushner’dan henüz bir cevap veya tepki gelmemiş.
Ancak Trump ailesi ile Suudilerin ilişkileri bu anlattıklarımızla sınırlı değil. Geçtiğimiz aylarda ismini vermeyen bir Beyaz Saray yetkilisi, The Intercept haber sitesine Suudi Prens’in Jared Kushner’ı arkasına aldığını, ve Kushner için cepte dediğini iddia etmiştir. Ayrıca Beyaz Saray yetkilisi Muhammed bin Salman’ın, Kushner’la olan yakınlığını düşmanlarına karşı arkasının sağlam olduğu mesajını vermek için kullandığını da eklemiştir.
Yaşanan bu çarpık olaylardan sonra ise Trump ailesi hala sessizliğini korumakta. Peki siz Trump, kızı Ivanka ve Suudilerin bu yakın ilişkileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın.

Like it? Share with your friends!

-2
-2 points
memo

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir