Bu Uçak Bermuda Şeytan Üçgeninde Kayboldu ve 35 Yıl Sonra Geri Döndü, İçeride Bulduklarına Bakın !!

1955 yılında havalanan ve daha sonra hiçbir haber alınamayan Pan Amerikan 914 uçağının 37 yıl sonra iniş yapması mümkün mü? Sizce bir uçak içerisindeki yolcular ve mürettebatla birlikte 37 yıl boyunca havada uçabilir mi? İhtimal dahi vermiyorsunu değil mi? Ancak 1992 yılında Güney Amerika’da Venezuella’da bu olay yaşanmış ve kayıtlara işte böyle geçmiştir.
Şimdiye kadar zamanda yolculukla ilgili çok sayıda bilim kurgu filmi izlemiş, kitap okumuşsunuzdur. Peki ama gerçekte zamanda yolculuk mümkün mü? Birazdan bahsedeceğimiz şaşırtıcı uçak olayı birçoğunuzu zamanda yolculuk edilebileceğine inandıracak.
1.
22 Temmuz 1955 yılında New York’tan Pan Amerikan 914 uçağı havalanmış ve bir daha uçaktan haber alınamamıştır. Ta ki takvimler 1992 yılını gösterene dek. 1992 yılında yıllardır kayıp kabul edilen ve hiçbir haber alınamayan uçaktan ilk kez haber alınmış ve uçağın pilotu Venezuella’nın Caracas şehrindeki kuleyle temasa geçmiştir. 4 mürettebat, 57 yolcu taşıyan bu gizemli uçak kulenin izin vermesi üzerine iniş yapmış ve birkaç dadika sonra ise tekrardan havalanıp gözden kaybolmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir