Bir yüz olmadan yaşadı “3 yıl sonra maskeyi çıkarmaya karar verdi” … !!


1
1 point

Bazen gerçekten de büyüyebilmemiz için kötü şeyler yaşamamız gereklidir. Bunun en büyük kanıtı ise Dana Vulin adlı kadındır. 2 yıl gibi uzun bir süre boyunca defalarca ölümün kıyısına gelen kadın azmi ve umudu sayesinde tüm kötülüklerin üstesinden gelmiş ve ayağa eskisinden de güçlü bir şekilde kalkmıştır. Gelin herkese ilham olan Dana Vulin’in umut veren hikayesine birlikte bakalım.

28 yaşında, güzel bir fiziğe ve yüze sahip olan Dana mutlu bir aile ve arkadaş ortamına da sahiptir. Fakat katıldığı bir partiden sonra Dana’nın hayatı tamamen değişmiştir. 2013 yılında bir yılbaşı partisine katılan Dana’nın hayatı işte bu parti sonrasında büyük ölçüde değişmiş.
Oldukça güzel bir vücuda sahip Dana, yılbaşı partisinde bir adamla sohbet etmiş ve gayet normal olan bu durum, adamın eski kıskanç eşi yüzünden bambaşka bir noktaya taşınmıştır. Dana’yı sık sık telefonla tehdit eden Natalie Dimitrovska adlı kadın, en çokta küçük tatlı suratını mahvedeceğim diyerek Dana’yı tehdit etmekteymiş. Bir gün alkolün etkisi altındayken Dana’nın kapısına gelen sinirli eş güzel kadının üzerine ispirto döküp, ateşe vermiş. Hatta Dana, verdiği röportajlarda Natalie’nin gülerek olay yerinden ayrıldığını belirtmiştir. Üçüncü derece yanıklar Dana’nın vücudunun %60’ünü kaplamış ve sayısız yenileme operasyonu geçiren Dana, 2 seneyi aşkın bir süre boyunca yüzünde ve hatta vücudunda maskeyle yaşamak zorunda kalmıştır.
Ancak şansızlıklar bir türlü Dana’nın yakasını bırakmamaktadır. Yanıklarıyla mücadele ederken rahim kanseri olduğunu da öğrenen Dana hemen ameliyat masasına yatmış ve kanserli hücrelerden kurtulup hayatına devam etmiştir.


Like it? Share with your friends!

1
1 point
memo

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir